Špaldové šupky BIO
Krajina pôvodu
Česko
Kvalita
BIO
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Špaldové šupky sú vyrobené olúpaním špaldového zrna.  Slúžia na plnenie vankúšov na spanie a zahrievacích obkladových vankúšikov určených na bolestivé miesta tela napr. kĺby, chrbát.

Špaldový vankúš a naše zdravie

Vankúš slúži ako podpera hlavy alebo zátylku pri čítaní a sledovaní televízie , ako podložka pod nohy, ohrievač pri rôznych problémoch a ochoreniach. Je taktiež vhodný aj na každodenný spánok alebo na cvičenie. Uľaví aj pri dlhodobom cestovaní a môžme ho použiť aj ako podložku na stoličku pri práci

Jednoduché natrasenie stačí k uvedeniu vankúša do pôvodného tvaru. Pokiaľ možno, dávajte vankúš často na slnko. Vankúše dlho voňajú po slame, pôsobia upokojujúco a majú dlhú životnosť. Majú vysokú znášanlivosť aj pre alergikov, pričom pred prvým naplnením vankúša sa doporučuje šupky prepláchnuť vlažnou vodou a dobre usušiť. Náplň vankúša sa odporúča vymeniť raz za 3-4 roky, aby boli zachované jej priaznivé účinky.
Pokiaľ sa vám vankúš ušpiní stačí len dať dolu poťah a vyprať ho. Skladujeme ich v suchých a vetraných priestoroch.

Náplň 1 kg vystačí na naplnenie vankúša na spanie o rozmeroch 35 x 45 cm. Väčší rozmer sa nedoporučuje, nakoľko sa  účinok.


Špaldové šupky BIO

  • 2.12€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Špaldové šupky BIO, SUPKY, Obilné šupky