Doplnky do domácnosti

Je pre vás naše životné prostredie dôležité, no zároveň nechcete zanedbávať ani vlastné zdravie a komfort? Prinášame vám doplnky do domácnosti, ktoré spĺňajú obe kritériá. Sú totiž ekologické, no zároveň veľmi praktické. Vďaka nim už Zero waste život nemusí byť taký náročný. 

Ak už máte dosť jednorazových doplnkov do domácnosti, ktoré po použití musíte vyhodiť a uvažujete nad tým, ako by ste ich mohli nahradiť tak nahliadnite do tejto kategórie. Je to jednoduchšie ako sa niekedy zdá! Čo tak vyskúšať zubnú pastu v prášku, alebo lufu na umývanie riadu? Na našom eshope nájdete široký sortiment doplnkov do domácnosti a drogérie, ktoré sú praktické a zároveň šetrné k našej planéte.

Prezrite si našu ponuku a vyberte si ekologické vychytávky, vďaka ktorým prispejete k znižovaniu odpadu a ochrane prírody. Okrem užitočných doplnkov do domácnosti ako látkové vrecká na zeleninu a ovocie či vrecia na odpad, tu nájdete aj čapovanú drogériu, bambusové kefky, tekuté mydlá, pazúchy, šampúchy a mnoho iných výrobkov. 

Pre nás je absolútnou prioritou zdravie našich zákazníkov i ochrana životného prostredia a preto balíme všetky naše produkty do ekologických obalov. Okrem praktických doplnkov do domácnosti u nás nájdete tiež dobroty ako sušené ovocie, oleje, strukoviny a mnoho ďalších. 

Upresniť vyhľadávanie

Kefka na slamky

Kefka na slamky

1.20€

Zobrazenie 1 až 39 zo 39 (1 stránok)