Sušené ovocie

Milujete sladké, no chceli by ste si dopriať radšej jeho zdravšiu verziu? V tom prípade bude pre vás sušené ovocie to pravé orechové. Náš eshop so sušeným ovocím a inými zdravými potravinami bez obalu ponúka tie najvyberanejšie sušené plody. Vaše zdravie a ochrana životného prostredia nám nie sú ľahostajné, preto sa orientujeme na predaj sušeného ovocia, ktoré je expedované v ekologických obaloch. Dosladzované sú väčšinou iba jablčným sirupom, alebo vôbec.
Sušené ovocie majú radi aj  naše deti. Vo forme ovocných špirálok, alebo raw tyčiniek určite aj tie vaše. Sú zdravé, chutné a mimoriadne výživné. V našej ponuke na eshope nájdete sušené ovocie v kvalite, ktorú v supermarketoch nenájdete. Janči má najradšej sušené brusnice. Madula zas hrušky a slivky. Renka miluje sušený ananás a Barča naše slovenské sušené jablká. Čo máte najradšej vy?  
Predaj sušeného ovocia a iných zdravých potravín bez plastových obalov to sme my. Okrem sušených plodov u nás nakúpite aj orechy a semená, oleje, strukoviny či obilniny. Ochrana vášho zdravia i zdravia našej planéty je totiž pre nás absolútnou prioritou. 

Datle Sukkary

Datle Sukkary

20.93€

Datlová pasta

Datlová pasta

3.29€

Figy Lerida

Figy Lerida

12.00€

Hrozienka

Hrozienka

4.30€

Hrozienka BIO
BIO - Produkt ekologického poľnohospodárstva

Hrozienka BIO

6.90€

Jablká natural
Slovenský produkt

Jablká natural

32.64€

Mango natural

Mango natural

24.70€

Marhule natural

Marhule natural

15.84€

Moruša natural

Moruša natural

12.00€

Žeriem ŤA!

Žeriem ŤA!

3.69€

Zobrazenie 1 až 46 zo 46 (1 stránok)