Slovenské oleje na varenie

Viete o tom, že rastlinné oleje majú na náš organizmus blahodárne účinky? Ak je vaše zdravie pre vás prioritou, určite by mali tvoriť súčasť vášho každodenného jedálnička. Či už sa rozhodnete pre olivový olej, tekvicový olej či olej z vlašských orechov, vedzte, že ich pravidelnou konzumáciou dodáte svojmu telu presne to, čo potrebuje.

 

Zatiaľ čo makový olej rozžiari vašu pokožku a dodá vašim vlasom lesk, olej z vlašských orechov je bohatý na vitamín E a mono-nenasýtené mastné kyseliny. Kým slnečnicový olejrepkový olej sú vhodné na varenie, konopný olejtekvicový olej sú vhodnejšie do šalátov a polievok. Extra panenský olivový olej sa používa aj do teplej aj do studenej kuchyňe. Ten čapovaný je filtrovaný a ten v 2l plechových bandaskách máme aj filtrovaný aj nefiltrovaný. Filtrovaný je vhodnejší na tepelnú úpravu, nefiltrovaný má výraznejšiu chuť, ale menej sa hodí na varenie. 

 

Na našom eshope našťastie nájdete všetky druhy zdravých rastlinných olejov pod jednou strechou. Vyberte si zo širokej ponuky slovenských olejov na varenie a doprajte svojmu telu potrebné vitamíny a minerály. Všetky sú za studena lisované a veľmi kvalitné. Jedine Olivový olej nie je Slovenský a je to tak aj správne. Ten náš je zo Španielska a vyrába ho Šapnielsko-Česká firma Lozano-Červenka. Olivový olej, makový olej, slnečnicový olej a ďalšie druhy by rozhodne nemali chýbať v žiadnej modernej kuchyni.

 

Okrem rastlinných olejov vyrábaných z prírodných slovenských surovín vám prinášame aj ďalšie zdravé potraviny. Vyberte si zo širokej ponuky orechovsemien, strukovín, obilnín a mnohých iných potravín bez obalov. 

Zobrazenie 1 až 9 zo 9 (1 stránok)