Najlepšia ryža

Poznáte kráľa medzi obilninami? Je ním ryža, ktorá má v súčasnosti toľko podôb, že je niekedy ťažké vybrať si tú správnu. Snažíme sa mať tú najlepšiu ryžu aj menej známe druhy. Dbáme nielen na zdravie našich zákazníkov, ale snažíme sa chrániť aj naše životné prostredie. Práve preto sa všetky produkty dostanú do vašich domácností v ekologických obaloch.

Ryža nemá významné postavenie iba v ázijských krajinách, ako sa mnohí domnievajú. Čoraz častejšie sa objavuje aj na našich tanieroch v rôznych prevedeniach. Poznáte skvelé recepty s červenou ryžou či basmati? Alebo za tú najlepšiu ryžu považujete klasiku v podobe dlhozrnnej či guľatozrnnej ryže? U nás nájdete nielen tú najlepšiu ryžu, ale aj pochúťky z nej vyrobené. Čo tak vyskúšať ryžové vločky alebo ryžové cestoviny? Navyše sú u nás ryža i všetky výrobky z nej dostupné za férovú cenu.

Okrem ryže nájdete v našej ponuke tiež orechy a semená, strukoviny, oleje či iné pochutiny bez plastových obalov. Doprajte si chutné jedlá uvarené zo zdravých potravín. 

Zobrazenie 1 až 13 zo 13 (1 stránok)