Prostriedok na umývanie všetkých povrchov
Krajina pôvodu
Nemecko
Zloženie
5-15% neionové tenzidy, 1-5% anionové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja),aktívne čistiace zložky z kokosového oleja a kukuričného škorbu, rastlinný alkohol, éterický olej z citrónovej trávy, vitalizovaná voda (*BIO)
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

All-purpose čistič je všestranný prostriedok vhodný na všetky povrchy. Čistí podlahu, kachličky, okná. Vhodný do kúpelne aj kuchyne aj na sanitu. Svieža a prírodná vôňa pomaranču a organického oleja citrónovej trávy

Všetky produkty SONETT sú ekologicky certifikované. Používané zložky sú vyrobené z rastlinných a prírodných surovín a sú rýchlo a 100% biologicky odbúrateľné.
SONETT nepoužíva suroviny z ropy, syntetické konzervačné látky, vône a farbivá, optické leštidlá, petrochemické bieliace aktivátory a zmáčadlá. Produkty neobsahujú enzýmy a fosfáty. SONETT používa rastlinné oleje v kvalite BIO a zloženie každého výrobku je plne deklarované. Tekuté produkty obsahujú vírenú, vitalizovanú vodu.

SONETT produkty sú mimoriadne mierne a jemné k pokožke a preto tiež vhodné pre citlivú pokožku a alergikov.

Použitie: Aplikujte pár kvapiek na hubku (alebo lufu). Pri umývaní podlahy pridajte do vedra 5-10ml prostriedku na 10l vody. Pri umývaní okien pridajte 5ml prostriedku na 5l vody. Použite hubku a zotrite stierkou. 

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči.


Prostriedok na umývanie všetkých povrchov

  • 4.61€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Prostriedok na umývanie všetkých povrchov, WC, Teľo