Zeleninový bujón BIO
Krajina pôvodu
EU/mimo EU
Zloženie
Morská soľ, palmový olej*, kukuričný škrob*, zelenina* 11,5 % (mrkva* 4,7 %, cibuľa* 4,5 %, paštrnák*, pór* 1,1 %), trstinový cukor*, byliny* (ligurček*, petržlen*, bazalka*), kvasnicový extrakt*, korenie* (muškátový oriešok*, cesnak*, kurkuma*,čierne korenie*). Môže obsahovať vajcia, mlieko, zeler, horčicu a sóju. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Kvalita
BIO

Priemerná výživová hodnota na 100g

Energetická hodnota [kcal]
4
Energetická hodnota [kJ]
16
Tuky [g]
0.1
- Z toho nasýtené mastné kyseliny [g]
0
Sacharidy [g]
0.7
- Z toho cukry [g]
0.3
Bielkoviny [g]
0.1
Soľ [g]
1
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Náš pôvodný Wurzl bujón už náš dodávateľ nepredáva. Tak sme zohnali podobný. Tiež je zeleninový, tiež je BIO. Ochutnajte a dajte nám vedieť či vám chutí. 

Použiť sa dá takmer všade. Zvyčajne ho dávate do polievok, ale dá sa dať aj do omáčok, ryže, alebo hocijakého jedla, ktorému chcete zvýrazniť chuť. 

Vyvážený zeleninový bujón dodá vašim jedlám skvelú chuť. Čisto rastlinný, bezlepkový, bezlaktózový, bez glutamanu a samozrejme Bez obalu. Nie sú v ňom ani zvýrazňovače chuti a stužené tuky.

Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu a umožňuje im niesť toto označenie. Ich prírodnú biokvalitu ocenia predovšetkým ľudia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia.

Skladovanie

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Ak si ho u nás kúpite v papierovom sáčku odporúčame doma presypať do sklenenej dózy. 


Zeleninový bujón BIO

  • 1.80€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Zeleninový bujón BIO, BUJON, Koreniny a ochucovadlá