Zubná pasta TABLETY Balené
Krajina pôvodu
Švédsko
Zloženie
sorbitol, uhličitan vápenatý, kaolín, hydrogén uhličitan sodný, hydratovaný kremeň, lauroylsarkozinát sodný, maltodextrín, mentol, stévia, olej z mäty piepornej.
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Už ste sa dostali do bodu, že aj obal od zubnej pasty vám príde zbytočný? Existuje už aj zubná pasta v skle, nám však prídu praktickejšie zubné tablety, alebo prášok. Stačí si namočiť kefku a tabletku pokúsať ... zbytok už poznáte . Čo možno nepoznáte je skvelá chuť a veľmi dobré čistiace vlastnosti. Nám sa zapáčili tak, že sme pre vás zohnali ešte jeden druh. Tento krát balené v papierovom balení. Ide však o iného výrobcu ako tie na váhu. Takže majú inú chuť. 

Balené po 60ks. Jemná chuť. Len pre dospelých. Avšak zvládnu ju deti, ktoré už pastu neprehĺtajú.  (otestované na našej 5 ročnej Lujze)


Prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu. Vhodné i pre osoby, ktoré majú citlivé zuby a krčky. Zabraňuje tvorbe zubného kameňa, usadenín, plaku a kazu. Šetrne a efektívne čistí a leští zuby bez použitia bielidla. Neobsahuje fluorid sodný.


Neobsahujú živočíšne zložky, mikroplasty, glutén, konzervačné látky, sulfáty, parabény, bielidlá, umelé farbivá a arómy, ropné zložky, glykoly, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftaláty a iné škodlivé látky.

Vegán. Netestované na zvieratách (cruelty free). 

Zubná pasta TABLETY Balené

  • 4.29€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Zubná pasta TABLETY Balené, PASTA, Pre všetkých