Zubná pasta TABLETY
Krajina pôvodu
Nemecko
Zloženie
mikrokryštalická celulóza, sóda bikarbóna, silica, sodium lauryl glutamát sódny, stearát horečnatý, eugenol, xantánová guma, stévia, vitamín C, aróma (prírodná mätová), mentol, kyselina citrónová
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Už ste sa dostali do bodu, že aj obal od zubnej pasty vám príde zbytočný? Existuje už aj zubná pasta v skle, nám však prídu praktickejšie tieto zubné tablety. Stačí si namočiť kefku a tabletku pokúsať ... zbytok už poznáte . Čo možno nepoznáte je skvelá chuť a veľmi dobré čistiace vlastnosti. Netreba vám už drahé bieliace pasty. Tablety čistia skvelo a pritom šetrne.

A pre nás je podstatné aj to, že sa dajú ľahko vážiť , plus že zbytočne nekupujete vodu. Bežné zubné pasty sú zložené až z 50% z vody. Na vyrobenie zubnej pasty a najmä na jej zakonzervovanie je pri výrobe potrebné použiť množstvo chemických látok. Tuba zo zubnej pasty sa nedá recyklovať a tak vytvára zbytočný odpad.  A nám sa rovnako ako pri tuhých šampónoch páči aj fakt, že neprevážame hore-dole vodu, ktorá každému tečie doma v kúpeľni. 


20g = cca 60ks tabliet (t.j. cca 1 mesiac používania)

Prírodná zubná pasta v tabletách bez fluoridu. Vhodné i pre osoby, ktoré majú citlivé zuby a krčky. Zabraňuje tvorbe zubného kameňa, usadenín, plaku a kazu. Šetrne a efektívne čistí a leští zuby bez použitia bielidla. Vhodné aj pre deti (ktoré už pastu neprehĺtajú).

Tablety obsahujú mikrokryštalickú celulózu, ktorá šetrne a efektívne čistí a leští zuby. Majú nízku hodnotu abrazivity (RDA <30). Vďaka nízkej abrazivite sú preto vhodné aj pre osoby, ktoré majú citlivé zuby alebo odhalené krčky.

Neobsahujú živočíšne zložky, mikroplasty, glutén, konzervačné látky, sulfáty, parabény, bielidlá, umelé farbivá a arómy, ropné zložky, glykoly, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftaláty a iné škodlivé látky. Majú vegánske zloženie a neboli testované na zvieratách. Majú príjemnú mentolovú príchuť a certifikáciu TSA (sú bezpečné a vhodné na cestovanie).

Zubná pasta TABLETY

  • 3.50€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Zubná pasta TABLETY, PASTA, Pre všetkých