Zubná pasta PRÁŠOK
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Calcium Carbonate (kalciový prášok), Bentonite (bentonit íl), Mentha Piperita Leaf Powder (mätový prášok), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleja), Salvia Officinalis Oil (esenciálny olej Šalvia lekárska), Mentha Piperita Oil (esenciálny olej Mäta), Pimpinella Anisum Seed Oil (esenciálny olej Aníz), *Limonene, *Geraniol, *Linalool *prirodzene vyskytujúce sa v siliciach
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Už ste sa dostali do bodu, že aj obal od zubnej pasty vám príde zbytočný? Existuje už aj zubná pasta v skle, nám však príde praktickejší tento zubný prášok. Stačí si namočiť kefku a vložiť ju do prášku... zbytok už poznáte . Čo možno nepoznáte je skvelá chuť a veľmi dobré čistiace vlastnosti. Netreba vám už drahé bieliace pasty. Prášok čistí skvelo a pritom šetrne. A pre nás je podstatné aj to, že sa dá predávať na váhu, plus fakt, že zbytočne nekupujete vodu - no dobre v zubnej paste jej nie je tak veľa ako napríklad v šampóne, ale nám sa rovnako ako pri tuhých šampónoch páči, že neprevážame hore-dole vodu, ktorá každému tečie doma v kúpeľni. 


Zubný prášok obsahuje mätový, šalviový a anízový olej, ktoré majú antibakteriálne a protizápalové účinky, preto je vhodným doplnkom pri každodennej ústnej hygiene. Kalciový prášok, bentonitový íl a mätový prášok jemne čistia bez poškrabania zubnej skloviny a osviežujú dych.

   jemne čistí, ošetruje a chráni ďasná

✓  vhodný najmä pre citlivé zuby

✓  osviežuje dych a zlepšuje stav ďasien

Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Zabráňte kontaktu so vzdušnou vlhkosťou. Ak si ho u nás kupujete do papierového vrecka, doma ho presypte do sklenenej dózy. 

Zubná pasta PRÁŠOK

  • 6.53€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Zubná pasta PRÁŠOK, PASTA, Pre všetkých