Pazúch Tea tree & lemongras
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Cymbopogon Flexuosus Oil (silica - lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silica – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Pazúchy od Ponio sú obľúbené ručne vyrábané tuhé dezodoranty v praktickom a recyklovateľnom obale z kartóna. Keď ho miniete, stačí si dokúpiť novú náplň a keď už bude obal znova nepoužiteľný, môžete ho ľahko zrecyklovať. Ponio je malý slovenský výrobca prírodnej kozmetiky.

Tea tree & lemongrass najobľúbenejší spomedzi dezodorantov so silicami čajovníka a citrónovej trávy. Vôňa patrí medzi intenzívnejšie a aj viac účinné. Vhodná pre mužov aj ženy, citrusovo-svieža.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Osvedčilo sa mi naniesť na povrch trochu vody, je vtedy krémovejší a ľahšie sa rozotiera. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Vhodné pre vegánov, mužov aj ženy. Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Vôňa - čajovník a lemongras (citrónová tráva), svieža, intenzívnejšia vôňa

Váha - 65g / 44ml


Pazúch Tea tree & lemongras

  • 8.00€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Pazúch Tea tree & lemongras, PONIO, Pre všetkých