Pazúch Ružová alej
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (silica - niaouli), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil (silica - bergamot), Pinus Sylvestris Leaf Oil (silica - borovica),Cymbopogon Schoenanthus Oil (silica – lemongras), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Limonene*, Linanool*, Citral*, Geraniol*
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Pazúchy od Ponio sú obľúbené ručne vyrábané tuhé dezodoranty v praktickom a recyklovateľnom obale z kartóna. Keď ho miniete, stačí si dokúpiť novú náplň a keď už bude obal znova nepoužiteľný, môžete ho ľahko zrecyklovať. Ponio je malý slovenský výrobca prírodnej kozmetiky.

Ružová alej so silicami ho sho (čínskeho ružového dreva), palmarosy a niaouli vytvára jemnejšiu, sviežu vôňu s drevito-kvetinovými tónmi. Vôňa nie je príliš ostrá, trošku viac ženská, ale použiteľná aj pre mužov (potme, lebo menší problém môže byť ružový odtieň obalu ;-) ).

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Osvedčilo sa mi naniesť na povrch trochu vody, je vtedy krémovejší a ľahšie sa rozotiera. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Vhodné pre vegánov, ženy a (potme) aj mužov. Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Vôňa - drevitá, kvetinovo - svieža zmes, stredne intenzívna

Váha - 65g / 44ml


Pazúch Ružová alej

  • 7.30€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Pazúch Ružová alej, PONIO, Pre všetkých