Pazúch Lavandin - sodafree - náplň
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Cocos Nucifera Oil , Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE, Diatomaceous EarthE, Helianthus Annuus WaxE, Magnesium Carbonate, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Minul sa Vám dezodorant a neviete čo s obalom? Doplňte si do neho náplň! Starý nevyhodíte a za nový nemusíte platiť.

Náplň môžete použiť viacerými spôsobmi:

  • naplnenie obalu z Ponio dezodorantu, alebo iného (vopred dôkladne umytého) dezodorantu - dezodorant môžete mierne rozohriať (aby zmäkol len do konzistencie cesta) a "natlačiť" prstami alebo napr. lyžičkou do obalu/tuby alebo ho úplne rozpustiť to tekutého skupenstva (vo vodnom kúpeli, na najmiernejšom stupni na platničke) a naliať do obalu/tuby. POZOR - dezodorant roztopte iba natoľko, aby sa dal nalievať, pri prílišnom zohriatí by sa mohla účinná a ošetrujúca vrstva usadiť nerovnomerne. Náplň priebežne premiešavajte aby ste tomuto zabránili. Tiež počítajte s tým, že dezodorant "natlačený" do tuby bez rozpustenia bude mať mäkšiu konzistenciu, ako roztopený a naliaty dezodorant
  • použitie bez obalu - ak nemáte vhodnú tubu/obal, môžete dezodorant používať jednoducho držaním v ruke - dezodorantom sa dá manipulovať aj bez naliatia do obalu. V takomto prípade ho skladujte vo vzduchotesnom obale (napr. Prenoska) a používajte ho vždy z jednej strany (aby ste zabránili vysušovaniu a dobre sa rozotieral, pri použití ho pre jednoduchšie nanášanie môžete pokvapkať vodou).
  • úprava konzistencie - ak Vám nevyhovuje konzistencia dezodorantu, môžete si ho zriediť akýmkoľvek jemným, pachovo nevýrazným olejom v pomere olej:náplň = 1:4-6. Náplň bez vône si môžete doplniť silicami podľa vlastnej potreby - zvoľte nízke koncentrácie cca 1% silíc a vyberajte kvalitné silice, odporúčam od firmy Hanus.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Lavandin s klasickou, upokojujúcou levanduľovou vôňou je doladený osviežujúcou kučeravou mätou a bylinkovým čajovníkom, aby ste si aj Vy mohli spraviť doma súkromný wellness. Vôňa je stredne intenzívna, počas dňa nevtieravá.

Deodorant neobsahuje sódu, ktorá môže niektoré typy pokožky dráždiť. Namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov.

Váha - 44ml / 60-65g

Pazúch Lavandin - sodafree - náplň

  • 5.50€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Pazúch Lavandin - sodafree - náplň, PONIO, Pre ženy