Pazúch Lavandin - sodafree
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Cocos Nucifera Oil , Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE, Diatomaceous EarthE, Helianthus Annuus WaxE, Magnesium Carbonate, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Pazúchy od Ponio sú obľúbené ručne vyrábané tuhé dezodoranty v praktickom a recyklovateľnom obale z kartóna. Keď ho miniete, stačí si dokúpiť novú náplň a keď už bude obal znova nepoužiteľný, môžete ho ľahko zrecyklovať. Ponio je malý slovenský výrobca prírodnej kozmetiky.

Lavandin s klasickou, upokojujúcou levanduľovou vôňou sme doladili osviežujúcou kučeravou mätou a bylinkovým čajovníkom, aby ste si aj Vy mohli spraviť doma súkromný wellness. Vôňa je stredne intenzívna, počas dňa nevtieravá.

Deodorant neobsahuje sódu, ktorá môže niektoré typy pokožky dráždiť. Namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Osvedčilo sa mi naniesť na povrch trochu vody, je vtedy krémovejší a ľahšie sa rozotiera. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Vhodné pre vegánov, mužov aj ženy. Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Vôňa - bylinkovo svieža, stredne intenzívna

Váha - 65g / 44mlPrírodný deodorant s klasickou, upokojujúcou levanduľovou vôňou sme doladili osviežujúcou kučeravou mätou a bylinkovým čajovníkom, aby ste si aj Vy mohli spraviť doma súkromný wellness. Vôňa je stredne intenzívna, počas dňa nevtieravá.

Deodorant neobsahuje sódu, ale namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Je preto možné, že konkrétne pre Váš typ potu bude účinnejší alebo naopak menej účinný ako deodorant na sódovom základe, zároveň je dobrou alternatívou oproti sódovému deodorantu, pokiaľ na ňu reaguje Vaša pokožka podráždením.


Pazúch Lavandin - sodafree

  • 6.00€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Pazúch Lavandin - sodafree, PONIO, Pre ženy