Mydlo bambucké jemné
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Butyrospermum Parkii Fruit Butter (bambucké maslo), Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný)
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Ručne vyrábané mydlá od Ponia sú robené klasickou metótou za studena, s vyšším podielom olejov, ktoré ostali v mydle nezmydelnené - takže sú vhodné aj pre suchárov a sušienky, teda ľudí so suchou pokožkou. Všetky mydlá, ktoré sú aktuálne v ponuke, sú bez umelých farbív a vôní, čo si môžete overiť aj v uvedenom plnom zložení. 

Prírodné mydlo - 80% bambuckého masla

Mydlo vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, keďže mydlová hmota je zložená až z 80% bambuckého masla (organické, pôvod: Ghana), ktoré vytvára veľmi krémové, hebké a najpevnejšie mydlo v našej ponuke. Bambucké maslo je ideálne pre suchú pokožku, ktorú zjemňuje, chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi počasia, vráskami a má protizápalové účinky. Zvyšok mydlovej hmoty tvorí kokosový olej, ktorý v tomto pomere kožu nevysušuje, ale naopak hydratuje a tvorí dostatok peny. V mydle ostalo veľké množstvo nezmydelnených látok, čo síce mierne znížilo jeho trvanlivosť, ale zmaximalizovalo jeho šetrnosť. Mydlo je bez akýchkoľvek dodatočných farbív a vône.

Vegánsky produkt. Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Tvrdosť mydla - vysoká - najlepšia účinnosť zložiek pri použití v teplej vode

Váha - 100g (+-5g)

Mydlo bambucké jemné

  • 3.90€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Mydlo bambucké jemné, PONIO, Pre všetkých