Medvedíkovia s pektínom BIO
Krajina pôvodu
Spojené kráľovstvo
Zloženie
BIO kukuričný sirup, BIO trstinový cukor, 5% pektín, BIO ananásová šťava, BIO šťava z čiernych ríbezlí, BIO malinová šťava, BIO pomarančová šťava, BIO pomarančový olej, BIO slnečnicový olej, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.
Kvalita
BIO

Priemerná výživová hodnota na 100g

Energetická hodnota [kcal]
325
Energetická hodnota [kJ]
1375
Tuky [g]
0
- Z toho nasýtené mastné kyseliny [g]
0
Sacharidy [g]
85
- Z toho cukry [g]
67.5
Bielkoviny [g]
0
Soľ [g]
0
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Bio, natural, vegan, ultra cool. Gumení medvedíkovia v zdravej forme. Obľúbené želé cukríky v tvare medvedíkov zložené z organických surovín. Rôzne farby sú rôzne príchute z BIO ovocných šťiav:  čierne ríbezle, maliny a pomaranč.

Klasické gumené cukríky sú zložené z glukózového sirupu a obyčajnej želatíny. Títo medvedíkovia BIO obsahujú pektín a sladené sú BIO kukuričným sirupom v kombinácii s BIO trstinovým cukrom.

Pektín vs. želatína

Oba druhy sa používajú na prípravu želé, avšak sú medzi nimi isté rozdiely.

  • Pektín - je sacharid extrahovaný z rastlín, zvyčajne plodov (jablká, slivky, hrozno a citrusové plody, ako sú grapefruity, pomaranče a citróny). Navyše je zdrojom rozpustnej vlákniny, ktorá môže priaznivo ovplyvniť vysokú hladinu cholesterolu, stabilizovať hladinu krvného cukru a predĺžiť pocit sýtosti.
  • Želatína - sa vyrába z bielkovín živočíšneho pôvodu, konkrétne kolagénu. Ide o druh bielkoviny, ktorá sa nachádza v mäse (najčastejšie bravčovom), kostiach a koži.
Naši medvedíci neobsahujú žiadne umelé farbivá, arómy, príchute ani konzervačné látky. Sú vhodné pre vegánov aj vegetariánov.

Suroviny pochádzajú výhradne z ekologického poľnohospodárstva, kde neprichádzajú do styku s pesticídmi, herbicídmi ani geneticky modifikovanými organizmami (GMO).

Medvedíkovia s pektínom BIO

  • 1.74€

Viac informácií o obaloch.

  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Medvedíkovia s pektínom BIO, KEKSY, Kakao a čokoláda