Balzam na pery Medovka
Krajina pôvodu
Slovensko
Zloženie
Oryza Sativa Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Seed Butter, Pappaver Somniferum Oil, Canabis Sativa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil,Mellisa Officinalis ,citral (prirodzene sa vyskytujúci v siliciach)
Distribútor
BezOdpadu s.r.o.

Balzam na pery s vyladeným zložením olejov a kakového masla, dá perám tú správnu ochranu, výživu, hydratáciu a navyše v kompostovateľnom papierovom obale a od slovenskej firmy. 

Na perách vytvára ľahký film, nelepí, nie je prisladený, nie je hutný ani príliš mastné. Sú akurát príjemné s dlhodobou ochranou.

Balzamy na pery sú vhodné pre každého človeka a deti chránia pred vysušením a praskaním pier. Obzvlášť sú vhodné v zimnom, sychravom, veternom počasí.

Hlavné zložky:

Makový a Konopný pochádzajú zo Slovenska od lokálnych pestovateľov. 

Bio kakaové maslo v potravinárskej kvalite pomáha predchádzať vysúšaniu a popraskaniu pier. Zanecháva hodvábny pocit na perách a ľahký ochranný film.

Bio makový olej zo slovenskej produkcie má charakteristickú vôňu a pomáha upokojovať, regenerovať a predchádzať popraskaniu. Napomáha hojiť rany a chráni bunky a spomaľuje proces starnutia.

Bio konopný olej je krásnej zelenej farby je zdrojom vitamínov E, A, D a minerálnych látok najmä vápnik horčík, železo. Je vhodný pri ekzémoch, psoriáze, akné. Na perách plní funkciu antibakteriálnu, regeneruje a spevňuje, pomáha hojiť popraskanú pokožku.

Bio panenský kokosový olej a hroznový olej doplňujú zloženie balzamov o hydratačné a zjemňujúce vlastnosti.

Včelí vosk tvorí ochranný film na perách, fixuje vlhkosť a pôsobí antibakteriálne.

Príchuť MEDOVKA svieža príchuť  pravej medovkovej silice napomáha pri oparoch, infekciách na perách.


Balzam je vhodný aj pre alergikov na orechy

hmotnosť tuby 9g

Mechanizmus tuby je vytláčací-zospodu palcom opatrne zatlačíte a balzam sa vysunie, nanesiete na pery a poklepaním po stole vysunutú časť vrátite naspäť a zatvoríte.

Balzam na pery Medovka

  • 5.50€
  • Dostupnosť: Skladom

Štítky: Balzam na pery Medovka, POHAR, Bezodpadu doplnky